مجله تصويري
کد خبر: ۷۵۶۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۳
مسئول نمایندگی بعثه رهبری در حج و زیارت لرستان:
مسئول نمایندگی بعثه رهبری در حج و زیارت لرستان:

با کمبود روحانی و مداح برای کاروان های عتبات عالیات مواجه هستیم

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت لرستان گفت: با کمبود روحانی و مداح برای اعزام کاروان های لرستانی به عتبات عالیات مواجه هستیم.

 به گزارش منار، حجت الاسلام محمدمهدی روشن شامگاه دوشنبه در اولین گردهمایی روحانیون و مداحان عتبات عالیات استان لرستان که در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: طی آذر ماه سال گذشته شش روحانی و سه مداح و در آذر ماه سالجاری 32 روحانی و 9 مداح با کاروان های استان به عتبات عالیات اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه دی ماه سال گذشته 18 روحانی و هفت مداح با کاروان های لرستان به عتبات عالیات اعزام شده اند، عنوان کرد: طی دی ماه سالجاری این تعداد به 41 روحانی و 17 مداح افزایش یافته است.

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت لرستان به کمبود روحانی و مداح برای کاروان های لرستان اشاره کرد و ادامه داد: دو مرحله آزمون از سوی حج و زیارت برگزار شده که هنوز نتیجه آنها به استان ارسال نشده است.

حجت الاسلام روشن تصریح کرد: از قم کمک خواستیم که یک لیست 250 نفری از روحانیون را برای ما ارسال کردند اما به دلیل غیربومی بودن، برای اعزام آنها نیز با مشکلاتی مواجه می شویم.

وی افزود: از سازمان حج و زیارت تقاضا داریم یک آزمون جدید برای مداحان و روحانیونی که از آزمون های سابق جا مانده اند برگزار کند تا سریعتر این مشکل برطرف شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک