مجله تصويري
کد خبر: ۷۸۶۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳
مسئول بسیج هنرمندان لرستان:
مسئول بسیج هنرمندان لرستان:

کارگاه شعر آیینی در خرم‌آباد برگزار می‌شود

مسئول بسیج هنرمندان استان لرستان گفت: کارگاه شعر آیینی روز نیمه شعبان با حضور یکی از اساتید برجسته کشور در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

فریبرز حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار منار اظهار داشت: روز جمعه ۲۲ اردیبهشت همزمان با نیمه شعبان کارگاه شعر  آیینی با حضور مصطفی محدثی خراسانی از اساتید برجسته شعر آیینی کشور در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این کارگاه به منظور ترویج فرهنگ دینی و اعتقادی و استفاده از مضامین اعتباری در شعر معاصر و ارتقا سطح کیفی آثار شاعران لرستانی برگزار می‌شود، عنوان کرد: نخستین کنگره شعر انتظار لرستان همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر در الیگودرز برگزار می‌شود.

مسئول بسیج هنرمندان لرستان ادامه داد: از آنجایی که این کنگره برای اولین بار است که در لرستان برگزار می‌شود، به دنبال آن هستیم که شاعران استان با حضور در این کارگاه شعر، سطح کیفی خود را برای حضور در این کنگره افزایش دهند.

حاتمی تصریح کرد: کارگاه شعر آیینی از سوی بسیج هنرمندان لرستان و با همکاری انجمن قلم ایران و حوزه هنری لرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: در حاشیه کارگاه شعر آیینی از مجموعه آثار شاعر گرانقدر، زنده یاد ابوالقاسم عبداللهیان رونمایی می‌شود و همچنین در مراسم اختتامیه کنگره شعر انتظار نیز از خانواده این شاعر تجلیل به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: شعر آئینی لرستان منار 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک