مجله تصويري
کد خبر: ۷۸۹۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۴
مسئول بسیج هنرمندان لرستان:
مسئول بسیج هنرمندان لرستان:

اختتامیه کنگره «شعر انتظار» در الیگودرز برگزار شد

مسئول بسیج هنرمندان استان لرستان گفت: اختتامیه کنگره شعر انتظار با معرفی 16 اثر برگزیده در شهرستان الیگودرز برگزار شد.

فریبرز حاتمی در گفتگو با خبرنگار منار اظهار داشت: روز گذشته نخستین کنگره شعر انتظار استان لرستان در  شهرستان الیگودرز برگزار و از نفرات و آثار برگزیده این کنگره با اهداء هدایای نقدی تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: بیش از ۱۰۰ اثر از شاعران استان لرستان به دبیرخانه کنگره شعر انتظار ارسال شد که در پایان با انتخاب هیات داوران ۱۶ اثر برگزیده انتخاب و معرفی شدند.

مسئول بسیج هنرمندان استان لرستان ادامه داد: در برگزاری کنگره شعر انتظار فرمانده سپاه ناحیه الیگودرز همکاری بسیار خوبی انجام داد و امیدواریم با کمک مسئولان فرهنگی استان سال آینده کنگره شعر انتظار را در سطح ملی برگزار کنیم.

حاتمی سطح کیفی آثار ارسال شده به کنگره شعر انتظار را بسیار خوب ارزیابی کرد و یادآور شد: استان لرستان شاعران بسیار خوبی در عرصه شعر آیینی دارد که این نشات گرفته از وابسته بودن مردم لرستان به معصومین است کمااینکه صد در صد استان ما شیعه هستند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه آثار ارسال شده به کنگره شعر انتظار دارای سطح فنی بسیار خوبی بود بودند، به دنبال آن هستیم که در صورت امکان این آثار را در قالب یک کتاب به چاپ برسانیم.

گفتنی است در حاشیه این کنگره از خانواده شاعر فقید لرستانی ابوالقاسم عبداللهی که در زمینه شعر آیینی فعالیت می‌کرد نیز تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک