مجله تصويري
کد خبر: ۷۹۰۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۹
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر:
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر:

با حضور معاون وزیر ارشاد نخستین سینمای پلدختر افتتاح می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت: با حضور معاون وزیر ارشاد در هفته آینده نخستین سینمای مجهز و پیشرفته پلدختر افتتاح می شود.

به گزارش منار، غلامرضا محمودی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر با اشاره به اینکه این شهرستان فاقد سینما است اظهار داشت:یکی از مطالبات فرهنگی به حق جوانان پلدختر داشتن سینما است.

وی بیان کرد:سینمای پیشرفته و مجهز به تجهیزات به روز با اعتباری بالغ بر700میلیون ریال و پذیرش 300نفر در هر سانس افتتاح می شود.

محمودی با بیان اینکه این سینما در صورت قطعی برق قابلیت پخش یک سانس را هم دارد افزود:این سینما دارای سرور حرفه ای که قابلیت دریافت آنلاین فیلم های روز سینمای کشور را از موسسات و شرکت های پخش فیلم  دارد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر با تاکید براینکه نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شخصا پیگیر این موضوع بوده اند اضافه کرد:به دعوت کاظمی نماینده مردم پلدختر این سینما در هفته آینده با حضور معاون وزیر ارشاد افتتاح می شود.

وی ادامه داد:در این سفر معاون وزیر به دنبال تحقق دیگر خواسته های فرهنگی شهرستان پلدختر ومعمولان از قبیل راه اندازی دفتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در معمولان،تقویت موسسات فرهنگی وقرآنی ،تاسیس مرکز فرهنگی هنری وبازدید از پروژه احداث کتابخانه شماره دو هستیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: بیان روز

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک