مجله تصويري
کد خبر: ۷۹۵۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷

فراخوان چهارمین جشنواره عکس انجمن صنفی عکاسان سینما منتشر شد

فراخوان چهارمین مسابقه عکس انجمن صنفی عکاسان سینما منتشر و نیکی کریمی دبیری این جشنواره را عهده دار شد.

به گزارش منار، در پی برگزاری چهارمین مسابقه عکس انجمن صنفی عکاسان سینما،فراخوان آن به شرح زیر اعلام می شود: 

  1.شرکت در بخش مسابقه عکس چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمام عکاسان سینمای ایران امکان پذیر می باشد. 

  2. آثار ارسالی می‌بایست از فیلم های تولید و اکران شده در فاصله زمانی 1 فروردین ماه سال ١٣٩6 تا 29 اسفند ماه 1396 گرفته شده باشد . 

  تبصره 1 : عکس فیلم های گروه هنر و تجریه ای که اکران شده باشند مورد قبول می باشد. 

  تبصره 2 : آثار ارسالی دوره های قبل پذیرفته نیست. 

  3.آثار فقط به‌صورت «مجموعه عکس» پذیرفته می‌شود و هر عکاس می‌تواند با ارسال 7عکس (5عکس صحنه و 2عکس پشت صحنه ) از هر فیلم در مسابقه شرکت نماید. 

  4.مجموعه عکس ها به صورت آزاد (اعم از مجموعه رنگی و سیاه سفید ) به صورت چاپ فول فریم در اندازه 20 در 30 ارسال شوند.لازم به ذکر است تنها عکس های سیاه و سفیدی قادر به حضور در مسابقه هستند که فیلم ها نیز بصورت سیاه و سفید فیلمبرداری شده باشند. 

  5.فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت JPG و اندازه اصلی بدون حاشیه (فول فریم)در یک فولدر با ذکر نام فیلم در cd یا dvdبه همراه یک قطعه فایل عکس پرسنلی عکاس تحویل داده شود. (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم ها بر روی لوح فشرده نوشته شود). 

  6.اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی در عکس‌ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، قابل‌قبول است. (کامپوزیت و کلاژ قبول نمی باشد). 

  7. هر عکاس می تواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید.اثار ارسالی توسط صاحبان انها با شماره الویت بندی شوند. 

  8. شرکت‌کننده با ارسال آثار خود اعلام می‌کند که عکسهای ارسالی متعلق به اوست و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهدهٔ فرستندهٔ آثار است و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست. اما در صورت وقوع چنین امری ،هرگونه عنوان، جایزه و امتیازی که به ارسال‌کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.

9.از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد لذا فیلم هایی که دارای چند عکاس می باشند ،آثار عکاسی مورد قبول می باشد که قرار داد فیلم با او ثبت شده باشد و در صورتی که یک فیلم با چند عکاس و هر کدام با قرار داد مستقل باشند باید عکاسان با توافق با هم یکی را به عنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند.   

10. تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر اهدا خواهد شد.(عکاسان عضو انجمن) 

  11. جایزه ویژه کشف استعداد نو اهدا خواهد شد. .(عکاسان غیر عضو انجمن) 

  12.حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی عکاس محفوظ است. 

  13.در مجموع عکس های با کیفیت و منتخب توسط هیات محترم داوری برای نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. 

  14.عکس‌های دریافتی که فاقد «فرم تکمیل شده شرکت در بخش مسابقه عکس چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران» باشند، پذیرفته نخواهند شد.

    15. ارسال آثار به معنای پذیرش همه مقررات جشنواره است و تصمیم‌گیری در مورد مسائل پیش‌بینی‌نشده به عهده برگزارکننده است.    مهلت ارسال آثار : از تاریخ چهارشنبه 20/4/97 لغایت شنبه 30/4/97 (زمان غیر قابل تمدید می باشد.)   

دریافت آثار: دبیرخانه چهارمین جشن عکاسان سینمای ایران واقع در خیایان بهار جنوبی ، کوچه سمنان، شماره 25 ، خانه سینما ،از ساعت 11الی١٨    انجمن عکاسان سینمای ایران www.irssp.ir   

نیکی کریمی دبیری چهارمین جشن انجمن عکاسان سینما را بر عهده دارد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک