مجله تصويري
کد خبر: ۷۹۵۹
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۲
معاون فرهنگی، هنری ارشاد لرستان:
معاون فرهنگی، هنری ارشاد لرستان:

پایان مهلت ارسال آثار به جشنواره خوشنویسی رضوی/ بیش از 160 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید

معاون فرهنگی، هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت:  با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به جشنواره خوشنویسی رضوی بیش از ١٦٠ هنرمند خوشنویس کشور آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کردند .

به گزارش منار، فرید رحمتی با بیان اینکه با توجه به درخواست های متعدد اهالی هنر خوشنویسی کشور و علاقه مندان حضور در این رویداد بزرگ هنری ، مهلت ارسال آثار جشنواره طی دو مرحله تا ١٤ تیر ماه تمدید شد ه بود اظهار داشت: با پایان یافتن این مهلت ٢٤٥ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.

وی افزود : از این تعداد ١٢١ اثر در خط نستعلیق ، ٧٣ اثر در خط شکسته ، ٢٩ اثر در خط ثلث و ٢٢ اثر در خط نسخ هستند که تمامی آثار به نخستین مرحله ی داوری جشنواره راه یافته اند .

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه داوری مرحله ی نخست جشنواره طی امروز شنبه ١٦ تیر ماه برگزار می شود تصریح کرد: پس از پایان فرآیند داوری، آثار راه یافته به نمایشگاه و بخش پایانی جشنواره مشخص و معرفی می شوند .

رحمتی در ادامه با اشاره به برگزاری مرحله ی پایانی داوری جشنواره در انجمن خوشنویسان ایران ، و با حضور چهره و اساتید شاخص و برجسته ی خوشنویسی کشور ، گفت : پس از وصول اصل آثار حاضر در نمایشگاه و بخش پایانی جشنواره توسط دبیرخانه ، این آثار برای داوری نهایی و مشخص شدن برگزیدگان به تهران ارسال خواهد شد و برگزیدگان بخش های مختلف جشنواره معرفی می شوند .

دبیر شانزدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی لرستان در پایان خاطر نشان کرد : آیین افتتاح نمایشگاه و اختتامیه ی جشنواره طبق فراخوان، ٢٧ تیر ماه برگزار و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد ، نمایشگاه آثار نیز تا هفتم مرداد ماه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد دایر خواهد بود .

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
سفیرافلاک